Hi all, Just looking at my options here.. price-wise, what do you spend printing and binding per unit? I’ll have the teachers book plus three students each month. Trying to decide on buying the digital or print. I have an older brothers printer but I was also looking into a newer/ better printer if anyone has any suggestions. Thanks!

Posted by Mari Sull at 2020-06-24 01:36:00 UTC